FAQ tanie strony www

Najczęściej zadawane pytania o tanie strony internetowe i odpowiedzi:

Koszt strony internetowej. Poniżej zebraliśmy najważniejsze pytania i odpowiedzi związane z SimpleBrand360- tanie strony internetowe.

Jeśli okaże się, że nie znalazłeś tam odpowiedzi dla siebie, pisz do nas na adres
  kontakt@simplebrand360.com lub zadzwoń na naszą infolinię +48 505 514 442.

Zaczynamy od rozmowy i analizy. Prześlemy Ci ankietę i zapytamy o najważniejsze rzeczy dotyczące Twojej firmy i tego co byś chciał pokazać na swojej stronie internetowej.

Następnie udostępnimy ci miejsce online na wysyłanie do nas materiałów jakimi dysponujesz (np. zdjęcia, teksty itp.). My przeanalizujemy przesłane materiały i dostosujemy je do strony internetowej.

Teraz zaczyna się nasza praca. Rozpoczynamy pracę nad stronę, opracowujemy menu, układ strony, grafikę, uzupełniamy ją w otrzymane materiały i konfigurujemy wszystko ze sobą. 

Ostatnim etapem jest prezentacja projektu. Jeśli będziesz miał jakieś uwagi to je zgłaszasz a my je wprowadzimy do strony internetowej. 

Na koniec prześlemy ci instrukcję obsługi systemu i opublikujemy stronę w Internecie. Dodatkowo zgłosimy ją do Google. Będziesz miał jeszcze 6 miesięcy naszego wsparcia.

Potrzebujemy od Ciebie kilka kluczowych informacji m.in. czym zajmuje się Twoja firma, jakie świadczy usługi, co chcesz wyróżnić na stronie itp. Jeśli nie masz zdjęć nic nie szkodzi, wykorzystamy profesjonalne zdjęcia z baz zdjęć.

Tak, oczywiście. System jest na tyle intuicyjny, że również będziesz mógł samodzielnie rozbudowywać stronę. Otrzymasz od nas instrukcję obsługi CMS. Możesz też liczyć na nasze wsparcie.

Projekt strony internetowej trwa z reguły ok. 5 dni roboczych. Oczywiście w przypadku gdy prac będzie więcej, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy Cię.

koszt strony internetowej

Koszt strony internetowej zależy od pakietu jaki wybierzesz. Aktualne ceny znajdziesz w CENNIKU

Wszelkie prawa do serwisu internetowego przekazujemy Tobie. Więc masz pełne prawo zarządzać serwisem i dokonywać zmian na stronie internetowej. Jeśli chodzi o wtyczki (moduły), które wgrane są do strony, to podlegają one odrębnej licencji (producenta), możesz je używać przez cały czas (niektóre jednak wymagają niewielkich rocznych opłat).

Tak, to jest komplet opłat za projekt strony internetowej i hosting (serwer,  certyfikat SSL, konta pocztowe). Po roku obowiązują opłaty z tytułu utrzymania strony czyli Hostingowe i Supportu. Szczegóły znajdziesz w CENNIKU

Opłaty roczne ponosi każdy właściciel strony internetowej opublikowanej w Internecie. Są to opłaty dla właściciela serwera i rejestratora domen. Dodatkowo zalecane jest aktualizowanie systemu strony z CMS do najnowszej wersji, łącznie z wszystkimi wtyczkami (modułami). Z racji, że korzystamy z najlepszych rozwiązań nie wszystkie są one darmowe, niektóre z nich podlegają niewielkiej rocznej opłacie za licencję. Dzięki akutalnym wtyczkom, masz pewność, że nic groźnego nie stanie się na Twojej stronie internetowej i zawsze będzie aktualna i bezpieczna dla wszystkich użytkowników. Otrzymujesz również support od producenta w razie gdyby coś przestało działać.

Licencje modułów to, dodatkowe opłaty, za niektóre elementy zainstalowane na stronie dla ich producentów. Dzięki temu masz pewność, że zawsze są bezpieczne i aktualizowane przez Producenta.

Materiały, które wykorzystamy na stronie są przekazywane Tobie. Możesz ich używać dowolnie na stronie internetowej.

Strona internetowa znajduje się w centrum serwerowym w Poznaniu.

Standardowo nie ograniczamy miejsca klientom. Możesz swobodnie korzystać z poczty i miejsca na serwerze. Przyjmujemy jednak dla bezpieczeństwa, że wystarczającą wartością, jest 10GB. Serwer nie posiada żadnych limitów, więc masz pewność, że Twoja strona internetowa zawsze będzie działać.

To adres www po wpisaniu, którego znajdzie się Twoja strona internetowa. Domenę internetową kupujemy zawsze na Ciebie. Ty jesteś jej właścicielem.

Indywidualne projekty graficzne, strony internetowe, konsultacja.

Masz pytania?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku minut!